به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

با در اختیار داشتن یک وب‌سایت مناسب می‌توانید در ابعاد وسیع‌تری با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات خود را به صورت دیجیتال نیز به آنها ارائه دهید.

امروزه دیگر داشتن یک وب‌سایت خوب تبدیل به یکی از لازمه‌های موفقیت شده است و مشتریان از شما انتظار دارند که خدمات خود را به صورت دیجیتال نیز به آنها ارائه دهیم. اما کار مدیریت یک وب‌سایت چندان ساده نیست. تیم ما نیز آماده است تا یک وب‌سایت زیبا و کاربردی را برای شما طراحی کند و آن را بروی این سیستم بارگذاری نماید.

خدمات شرکت آتاوب

طراحی وب سایت

ورود کسب و کار ها به فضای مجازی، باب تازه ای را در حوزه بازاریابی برای آنها می گشاید و کمک می کند در فضایی نا متنهایی رقابت کنند

نرم افزار های تحت وب

شرکت آتاوب با تخصص و تجربه بسیار زیاد در ساخت نرم افزارهای تحت وب میتواند نرم افزار مد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی و پیاده سازی نماید.

طراحی فروشگاه های اینترنتی

داشتن فروشگاه اینترنتی علاوه بر مزایای عمومی، به شما یک ویترین دائمی بدون نیاز به هزینه های بسیار زیاد جهت یک مکان فیزیکی را می دهد.

تور مجازی

تور مجازی یک فناوری جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما...

ثبت دامنه

تعیین دامنه مناسب برای یک وب سایت یکی از اساسی ترین مراحل در ورود موفق و حرفه ای، کسب و کار به فضای مجازی می باشد.

اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل یکی دیگر خدمات تیم آتاوب می باشد در این حوزه ما به صورت حرفه ای و منطبق با استاندارد های حهانی عمل می کنیم

خدمات هاستینگ

میزبانی وب (هاستیتگ) جز لاینفک هر وب سایت آنلاین می باشد و این خدمات را به نحو احسن تیم اتاوب به شما ارائه می کند.

سئو

بهینه سازی سایت شما برای موتور های جسجو تخصص ماست ما تضمین می کنیم راهکار هایمان شما را به رتبه اول موتور های جستجو می رساند.

پشتیبانی

پشتیبانی وب سایت مهمترین موضوع بعد از اتمام طراحی می باشد و این مهم در فاز بهره برداری از وب سایت نقش بسزایی دارد.